Kazetové roletky

Roleta SUN-ROLLO nabízí vynikající ochranu proti slunci a zároveň extrémně snadnou montáž. Připevňují se bez jakéhokoliv vrtání přímo na plochu skla oken, a to jednoduše pomocí samolepícího suchého zipu. Také jejich případná demontáž a následná montáž je zcela nenáročná, rychlá a bezproblémová.

Kazeta a vodící lišty rolety  jsou hliníkové, standardně dodávané v bílé barvě RAL 9016, nebo  ve stříbrné RAL 9006 . Další barvy je možné dodat za příplatek.

Kolekce látek je sestavena speciálně pro tento typ rolety . Paleta látek sahá od vysoce transparentních, až po zcela zatemňující materiály. Z množství barev a odstínů si také určitě vyberete tu která přesně ladí k Vašemu interiéru.

Obsluha dvojité  rolety SUN ROLLO D3.F.09 je praktická a snadná, s možností aretace rolety v jakémkoliv místě. U rolet umístěných příliš vysoko Vám určitě pomůže ovládací tyč.

Pokud však toužíte po absolutní variabilitě, doporučujeme Vám pořídit si tuto roletu v dvojitém provedení, u které se dvěmi kazetami můžete manipulovat zcela bez omezení a nezávisle na sobě.

výhody výrobku

 prednosti

 snadná montáž a demontáž bez jakéhokoliv vrtání, bez nářadí, je možné zakoupit bez montáže - "montáž" zvládne kdokoliv

 prednosti

 kompaktní elegantní kazeta a vodící lišty téměř nezmenší výhled

 prednosti

 velká variabilita, možnost aretovat roletu v kterékoliv poloze

 prednosti

 možnost ideálního sladění látek s barvami interiéru

 prednosti

 možnost stahování a posouvání rolety jakýmkoliv svěrem

  maximální a minimální rozměry rolety SUN-ROLLO D3.F.09

min. šíře

max. šíře

min. výška

max. výška

max. plocha

 350 mm  1200 mm

700 mm

1800 mm

1,800 mm2

 

Maximální plocha je také závislá na síle konkrétní látky. Při potřebě dodání rolety v rozměru větším, než je v tabulce nás kontaktujte.